Early Registration

Up to Jan. 17, 2020


Academician / Akademisyen

€60/ 400TL


Student (Graduate) / Lisansüstü Öğrenci

€40 / 250TL


Listener / Dinleyici

€10 / 65TL

Late Registration

Up to March 23, 2020


Academician / Akademisyen

€75 / 500TL


Student (Graduate) / Lisansüstü Öğrenci

€45 / 300TL


Listener / Dinleyici

€15 / 100TL

Bank Account InformationAccount Owner: Kapadokya Üniversitesi
Bank Name: Garanti Bankası / Ürgüp Şubesi
Account No : 1041-9092060 EUR
IBAN : TR28 0006 2001 0410 0009 0920 60

SWIFT Code: TGBATRIS
Important Notes

- Prices, shown above, are valid for a presenter of the publication. If other authors of the publication want to attend the congress, they should pay for the price of student.

- Each certificate will include one the terms of “Oral Presentation”, “Poster Presentation” or “Listener” according to your registration fee.

- Registration fee covers the entrance for all sessions, lunches, coffee breaks, congress materials and one copy of the proceedings pdf.

- Participants can pay registration fees by bank transfer.

- Participants will also be able to pay registration fees by cash or credit card at registration desk during the congress.

- Registration fees are non-refundable.

- We do not call any participant by phone for anything. We do not demand anything from participants by phone. All participants should pay their registration fee via our website or at the registration desk in the congress hall. We are not responsible from your mistakes against international cheaters. Please do not give any positive response to the people who demand something about congress before your coming.


Kayıt Ücretini TL olarak yatırmak isteyen katılımcılar için banka hesap bilgileri: 

Banka Şubesi: Garanti Bankası Ürgüp Şubesi

Hesap Adı: Kapadokya Üniversitesi
IBAN:
TR26 0006 2001 0410 0006 2978 17
Önemli Notlar


- Yukarıda gösterilen kayıt ücretleri sunumu yapan katılımcı için geçerlidir. Her katılımcı aşağıda bulunan kayıt formunu doldurmalıdır.

- Ortak yazarların kongrede bulunmamaları halinde kayıt ücreti ödemelerine gerek yoktur. Ortak yazarlar şayet kongrede bulunacak iseler her birisi ayrı ayrı öğrenci kaydı yapmalıdır. 

- Öğrencilerin ortak yazar olduğu bildirilerde ortak yazarlar arasında akademisyen var ise kayıt ücreti akademisyen olarak yatırılmalıdır.

- Katılım belgeleri bildiri başlığı ve yazarlarının isimlerinin bulunduğu tek bir belge olarak düzenlenecek yani sunulan her bir bildiri için tek bir katılım belgesi düzenlecektir. Ortak yazarlariçin ayrıca katılım belgesi düzenlenmeyecektir.

- Katılım belgeleri, kayıt ücretlerinize göre Oral Sunum, Poster Sunumu veya Katılımcı olarak düzenlenecektir.

- Kayıt ücreti, tüm sosyal programları, öğle yemeklerini, ara ikramları, kongre materyallerini ve kongrede sunulan bildirilerden oluşan özet ve tam metin pdf bildiri kitaplarını içermektedir.

- Katılımcılar kayıt ücretlerini banka transferi aracılığı ile ödeyebilirler ayrıca, kayıt ücretlerini nakit olarak kongre süresince açık olan kayıt masasında ödeyebilirler.
- Kayıt ücretleri talep edilirken bildirinizi sistemimize yüklediğiniz tarih gözönünde bulundurulacaktır. Erken kayıt son tarihinden önce yüklenen bildirilerden erken kayıt ücreti alınacaktır.

- Kayıt ücretleri geri iade edilmeyecektir.

- Katılımcılar telefon ile herhangi bir sebep için iletişime geçilmeyecek olup, aynı şekilde katılımcılardan telefon aracılığıyla parasal anlamda herhangi bir talepte bulunmamaktayız. Tüm katılımcılar kayıt ücretlerini internet sitemiz aracılığı ile veya kongre alanında bulunan kayıt masalarında ödemelidirler. Katılımcıların ulusal veya uluslararası dolandırıcılara karşı olan hatalarından sorumlu olmadığımızı bildirmek isteriz. Lütfen kongreye gelmeden önce sizden kongre ile ilgili talepte bulunan bireylere itibar etmeyiniz.

Planlanan akademik ve sosyal programların sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi için kongremize (bildirili ya da bildirisiz) katılım sağlayacak katılımcıların aşağıdaki formları eksiksiz doldurarak kongre mail adresine (iconsanar@gmail.com) göndermeleri rica olunur. 


Kayıt formuna ulaşmak için tıklayınız.Yazım kurallarına ulaşmak için tıklayınız.